Léčba autoimunitního onemocnění existuje a je pro každého. Psychické nastavení je základním pilířem terapie. Pokud věříte, že Vaší jedinou možností nejsou jen léky, které dočasně tlumí příznaky, máte skvěle nakročeno směr zdraví! 🙂

E-book 6 pilířů zdraví

Jednoduchý návod, který Vás provede celostní léčbou autoimunitních onemocnění

 • Řekl Vám lékař, že je nemoc kterou trpíte nevyléčitelná, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit?
 • Máte velké obtíže, ale nemáte diagnózu? Byli jste po nesčetných vyšetřeních označeni za simulanty, přestože Vám nepříjemné symptomy omezují kvalitu života?
 • Máte již diagnózu, ale léčba nezabírá tak, jak byste si představovali? Nebo zabere na chvíli, ale potíže se vracejí, často ještě závažnější než dříve?
 • Žijete/žili jste v přesvědčení, že je pro vás jediná cesta doživotní užívání léků se spoustou nežádoucích účinků? 
 • Předepsal vám doktor léky, které sice fungují, ale objevují se další příznaky a nežádoucí účinky prášků a vy se pořád necítíte na 100% fit?
 • Bojíte se, že nikdy nebudete mít rodinu, stálou práci, možnost cestovat?
 • Chtěli byste žít kvalitní a plnohodnotný život bez léků, hospitalizací a bolestivých zákroků, ale nevíte jak na to?
 • Vyzkoušeli jste různé diety a doplňky stravy, které však neměly očekávaný efekt?

Před několika lety jsem byla v podobné situaci a při poslední hospitalizaci jsem si řekla dost! Do svého života jsem zařadila postupy, díky kterým jsem docílila uzdravení. Nyní již neužívám žádné léky, jsem bez jakýchkoliv příznaků autoimunitního onemocnění a mám krásnou rodinu, po které jsem vždy toužila. Jsem přesvědčená, že léčit se může každý.

Věřím, že je možné chorobu zpomalit, zastavit, nebo dokonce úplně přemoci. A já Vám povím, jak to udělat 🙂  

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Medicína pro mě při výběru vysoké školy byla jasná volba. Během studií jsem však onemocněla ulcerózní kolitidou, jejíž závažnost se rychle stupňovala, až bylo vysloveno podezření na progresivní Crohnovu chorobu. 

Jako lékař jsem si byla vědoma destruktivních účinků léků, které jsem užívala. Proto jsem se přes obrovský strach rozhodla vzít zdraví do svých rukou. Začala jsem hledat informace o léčbě autoimunitních a chronických onemocnění, udělala jsem si certifikát z kognitivně behaviorální terapie a započala studium celostní medicíny. To vše jsem propojovala s poznatky nabytými při studiu medicíny a při vykonávání lékařské praxe. 

Dnes pomáhám lidem na cestě za uzdravením propojením postupů užívaných východní i západní medicínou v kombinaci s alternativními a psychoterapeutickými metodami. 

 

Co se v knize dozvíte

 • Jaké kroky je potřeba podniknout, abyste rychle pocítili úlevu 
  Léčba chronického onemocnění je proces, který vyžaduje ucelený postup. Je možné, že díky jedné dietě dosáhnete skvělých výsledků. Já bohužel takové štěstí neměla. Pokud je toto i váš případ, věřte, že celostní přístup zvyšuje šanci na dlouhodobé uzdravení.
 • Kde všude budete muset pátrat po příčině onemocnění
  Najít příčinu, která chorobu spouští, je naprosto nezbytné pro zdárnou léčbu. Je samozřejmě skvělé, že máme celou škálu léků, bylin a doplňků stravy, které pomohou ulevit od příznaků. Není to však dlouhodobé řešení.
 • Návod do začátku
  V knize Vám vysvětlím podstatu onemocnění a poradím Vám, jak pomalu začít implementovat daná doporučení do Vašeho života a započít tak cestu za udzravením.

I vy můžete žít své sny!

Pro "zdravé" lidi je automatické, že si plánují rodinu, mají stálou práci a cestují po světě. 

A to stejné můžete mít i vy. Je totiž možné zbavit se bolesti. Je možné žít beze strachu z nadcházjících let. 

A co je na tom nejlepší? Pokud léčbu uchopíte za správný konec, můžete mít vše co si budete přát. Navíc se stanete zdravějšími, než jsou Vaši zdraví přátelé. Budete se cítit a vypadat skvěle!

Je to úžasné ... jednoduché ... a věřím, že to může být i Váš příběh 🙂

259 Kč / 10 EUR

Cena e-booku je pro Vás 99 Kč / 3.90 EUR

Díky informacím, které se zde dozvíte, budete vědět od čeho se odpíchnout, abyste zahájili svůj boj s chorobou. A to bez nežádoucích účinků užívaných léků. Vašim cílem nebude utlumit příznaky onemocnění, ale vyřešit jeho příčinu a uzdravit se. 

Ukážu Vám, jak započít léčbu, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. Jedná se o soubor postupů ověřený lidmi s autoimunitními onemocněními po celém světě. 

Je mi jasné, že Vás napadají různé myšlenky ...

 • Nebude to fungovat  
 • Nenajdu informace, které potřebuji
 • Všechno co najdu v knize už určitě vím ...

Informace v knize jsem sepsala dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jsem přesvědčená, že pokud budete jednotlivé kroky dodržovat, přinesou vám benefit. Pokud byste i přesto měli pocit, že Vám mé postupy nepřinesly žádný užitek, vrátím Vám do 30 dní peníze.

Ke knížce ode mě dostanete jako dárek eBook "14-ti denní detox"

 • E-book obsahuje recepty a návod, jak pomocí stravy podpořit účinnou detoxikaci těla a jaterní funkce. Jedná se o jeden z prvních kroků, kterými často zahájuji léčbu. 
 • Dále zde najdete sezam doplňků stravy, které umocní očistu organismu.

Reference

Děkuji, že jsem mohla nahlédnout do práce a cesty Terezky. Informace, které jsem v ebooku získala, jsou úžasně zpracované, hodnotné, pochopitelné i pro laika a přesně, tak jak jsou, žádná zbytečná omáčka. Z čeho mám největší radost, že mi konečně někdo vysvětlil Kortizol. Skvěle vysvětlen celostní přístup, diagnóza a léčba. Každý si může sám rozhodnout o svém zdraví a jak může pomoci sám sobě, než nechat své tělo a duši dojít do nemoci. Měli bychom mít u sebe tyto informace, aby jsme si je mohli vědomě pouštět do svého každodenního života. Hodně štěstí. S úctou
Jana Švestková
Skvělý rádce pro všechny, kdo chtějí něco udělat se svým zdravím a nakopnout svou imunitu. Na vlastní kůži jsem si prožila, jak imunita ovlivní tělesné zdraví a co nedostatečná imunita způsobí. Ebook vám poskytne cestu, jakým směrem se vydat, na co se zaměřit, abyste ji posílili a zbavili se mnoha zdravotních obtíží.
Ivana Tomášková

Objednejte si knihu "6 pilířů zdraví" teď ...

... vezměte zdraví do svých rukou a neodkládejte to. Čím dříve zahájíte svou cestu za uzdravením, tím rychleji budou vidět výsledky. Čím méně škody na vašem těle způsobí onemocnění a léky, které se na něj předepisují, tím rychleji budete léčba fungovat a zvýší se tak šance na brzký plnohodnotný a kvalitní život.

Kniha "6 pilířů zdraví" stojí 99 Kč / 3.90 EUR