Motáte se v labyrintu nemoci a klasická medicína Vám nenabízí vůbec nic, nebo pouze toxické léky s celou řadou vedlejších účinků?

"Klasická medicína umí rychle utlumit příznaky onemocnění... většinou. Pokud se však zaměříte na řešení příčiny, proč choroba vznikla, dovedete vyléčit nevyléčitelné."
MUDr. Tereza Feltoni Gurini, bývalá pacientka

Vím o čem mluvím, sama jsem byla v roli pacientky, která měla doživotně užívat léky. Ošetřujícími doktory mi byl prorokován vývod, invalidní důchod a samozřejmě nemožnost mít děti. "Moje" nemoc mě mnohokrát přivedla do nemocnice. Až jsem se rozhodla vyléčit.

V průběhu let můj příběh začal zajímat spoustu lidí, kteří v koutku duše tušili, že mají i jiné možnosti. A tak jsem se rozhodla začít psát o mé cestě za uzdravením. 🙂

Labyrintem střeva k uzdravení 

O alternativní léčbě zažívacího ústrojí se zaměřením na IBD a autoimunitní onemocnění

Na začátku jsem léčila pouze sebe, dnes má práce pomáhá mnoha dalším lidem, kteří kráčí po podobné cestě. 

Všem doporučuji... Doktorka Terezka je ochotná, trpělivá. Díky ní a jejím radám můžu fungovat jako normální člověk což před 2 měsíc bych nikdy neřekla. Hrozil mi vyvod. Absolvovala sem 3 týdenní elementární dietu. Nyní jsem ve fázi food mapingu. Léčím se více jak 10 let s crohnem. Minuly týden jsem absolvovala kolonoskopii. A zánět který jsem měla v tlustem střevě a nový nález v tenkém střevě zmizel....Ani doktoři nevěřili.... A já si v duchu řekla joo... Stalo to za to!!! Paní doktorko ani nevím jak bych Vám za všechno poděkovala... I přes to že jste na mateřské jste si udělala vždy čas a reagovala na me zprávy.... MOC VÁM ZA VŠECHNO DĚKUJI
Hanka Š.

V tomto e-booku Vás provedu terapií střevních zánětů, ale i dalších zažívacích potíží, jako je nadýmání, průjmy, zácpa, pálení žáhy a podobně. Ukážu Vám, jak léčit přidružené příznaky choroby (bolest kloubů, hemeroidy, píštěle...).

Vyhojení střevní sliznice je nezbytným krokem v terapii jakéhokoliv autoimunitního onemocnění a já Vám řeknu, jak toho dosáhnout. To vše bez zničujících léků a za využití maxima dostupných metod, které naše doba nabízí. 

BUDETE SE CÍTIT ZDRAVĚJŠÍ, NEŽ VAŠI ZDRAVÍ PŘÁTELÉ. VAŠE PLEŤ BUDE ZÁŘIT A BUDETE MÍT SPOUSTU ENERGIE ŽÍT ŽIVOT TAK, JAK SI PŘEJETE!

 • Řekl Vám lékař, že je nemoc kterou trpíte nevyléčitelná, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit?
 • Máte velké obtíže, ale nemáte diagnózu? Byli jste po nesčetných vyšetřeních označeni za simulanty, přestože Vám nepříjemné symptomy omezují kvalitu života?
 • Žijete v přesvědčení, že je pro vás jediná cesta doživotní užívání léků se spoustou nežádoucích účinků? 
 • Bojíte se, že nikdy nebudete mít rodinu, stálou práci, možnost cestovat, užívat si jídlo ... že jednou budete mít vývod nebo karcinom?
 • Chtěli byste žít kvalitní a plnohodnotný život bez léků, hospitalizací a bolestivých zákroků, ale nevíte jak na to? Vyzkoušeli jste různé diety a doplňky stravy, které však neměly očekávaný efekt?

Před lety jsem byla v podobné situaci a při poslední hospitalizaci jsem se rozhodla vzít zdraví do vlastních rukou. Do svého života jsem zařadila změny, díky kterým jsem docílila uzdravení. Nyní již neužívám žádné léky, jsem bez jakýchkoliv příznaků střevního onemocnění a mám krásnou rodinu, po které jsem vždy toužila. Jsem přesvědčená, že vyléčit se může každý, včetně Vás. 🙂

MUDr.Tereza Feltoni Gurini

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Medicína pro mě při výběru vysoké školy byla jasná volba. Během studií jsem však onemocněla ulcerózní kolitidou, jejíž závažnost se rychle stupňovala, až bylo vysloveno podezření na progresivní Crohnovu chorobu. 

Jako lékař jsem si byla vědoma destruktivních účinků léků, které jsem užívala. Proto jsem se přes obrovský strach rozhodla vzít zdraví do svých rukou.

Začala jsem hledat informace o léčbě autoimunitních onemocnění, přečetla desítky knih, udělala jsem si certifikát z kognitivně behaviorální terapie a mindfullness, započala jsem studium funkční medicíny.

To vše jsem propojovala s poznatky nabytými při studiu všeobecného lékařství a při vykonávání doktorské praxe. 

Dnes pomáhám lidem na cestě za uzdravením propojením postupů užívaných východní i západní medicínou v kombinaci s alternativními a psychoterapeutickými metodami. 

"Možností léčby je tolik, kolik je lidí."

Co se v e-booku dozvíte?

 • Jaké kroky je nutné podniknout, abyste dosáhli plnohodnotného zdraví? 
  Léčba chronického onemocnění je proces, který vyžaduje ucelený postup. Je možné, že díky jedné dietě dosáhnete skvělých výsledků. Já bohužel takové štěstí neměla. Pokud je toto i váš případ, věřte, že Vám informace v této knize pomohou najít příčinu potíží a vykročit směr zdraví.
 • Jak tyto postupy nakombinovat, aby byla efektivita a rychlost účinku co největší
  Vyzkoušeli jste už spoustu doplňků stravy, čajů, diet ... ale nic dlouhodobě nefungovalo? Pravděpodobně jste pocítili dočasnou úlevu, brzy se však příznaky vrátili? Klíčem k plnohodnotné remisi je totiž správná kombinace a načasování jednotlivých kroků.  
 • Přesný návod, jak jednotlivé kroky provádět, včetně dávkování doplňků stravy
  Na internetu je možné najít spoustu infomací. Je však těžké tyto znalosti efektivně aplikovat do praxe, zejména jedná li se o terapii závažných onemocnění. 
 • Doporučení jak pomocí jídla, bylin a konkrétních doplňků stravy léčit nepříjemné symptomy
  Během období, kdy budete hledat a řešit příčinu vzniku choroby, se nejspíš budete potýkat se spoustou nepříjemných a často závažných příznaků. Od krvácení ze střeva po pálení žáhy. V knize najdete typy, jak se s těmito symptomy rychle vypořádat za pomoci matky přírody.

A abyste nekupovali zajíce v pytli....

Zde je k nahlédnutí obsah e-booku:

Zkuste se teď zasnít...

Jaké to bude, až zbavíte bolesti. Strachu, že zase budete muset čelit výhružkám a prognózám doktorů. Když už nebudete muset přemýšlet nad tím, kolik léků si musíte vzít a co Vás čeká, když to neuděláte. 

Jaké to bude svobodně cestovat, aniž by bylo kritériem mít poblíž toaletu či nemocnici. V restauraci si objednáte jídlo, aniž byste se museli obávat nadcházejících hodin. 

Je to úžasné, osvobozující a já věřím, že to může být i Váš příběh 🙂

Cena e-booku je 799 Kč / 34 EUR

Díky informacím, které se zde dozvíte, se naučíte pečovat o své zdraví sami a bez nežádoucích účinků užívaných léků. Vašim cílem nebude utlumit příznaky onemocnění, ale vyřešit jeho příčinu a uzdravit se. 

V případě, že se choroba opět zahlásí o slovo, budete vědět, jak se k tomu postavit. Nebudete nuceni vložit svůj život pouze do rukou nemocničních lékařů. A to i například v době těhotenství. 

Ukážu Vám, jak si na míru přizpůsobit léčbu, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. Jedná se o soubor postupů ověřených lidmi se střevními, ale i jinými autoimunitními onemocněními po celém světě. Všechny tyto poznatky zde najdete na jednom místě.

K e-booku Vám navíc pošlu tyto dárečky 🙂

 • Audio nahrávku relaxačního a vizualizačního cvičení
  Ukážu Vám, jak je možné pomocí mysli léčit tělo 🙂
 • Pracovní listy "Má cesta za uzdravením"
  ve kterých Vám pomohu ujasnit si jak začít, jakým směrem se vydat a jak nastavit léčbu "na míru" pro Vás!
 • E-book elementární dieta namísto kortikoidů
  Elementární dieta je ten nejúčinnější způsob, jak bez pomoci léků dosáhnout klidového stádia onemocnění. Tento eBook si můžete zakoupit i samostatně. Ke knize "Labyrintem střeva k uzdravení" jej však dostanete jako dárek 🙂
 • Food mapping
  Součástí léčby střeva jsou dietní opatření. Ty však nebudete dodržovat doživotně. A já Vám dám návod, jak účinně zmapovat potravinové citlivosti a intolerance tak, abyste se v největší možné míře mohli vrátit k jídlům, které máte rádi.

Reference

"Dobrý deň, pani doktorka, veľmi pekne Vám ďakujem za konzultácie, za knihy, za Váš pozitívny prístup ku všetkému, za to že ste dcére dodali odvahu a ona odišla na internát, čo som nikdy neverila a dokonca sa jej tam veľmi páči, veľmi ste nám zmenili život a ja Vám ĎAKUJEM"
Andrea T.
Chci Vám moc poděkovat za E-Book Labyrintem střeva k uzdravení těla. Léta jsem tápala, hledala a získávala jen kusé informace. Ve Vaší knize je vše přehledné, jasné, srozumitelné a detailně popsané. Kdyby každý lékař měl takový ucelený pohled..... Už roky mě trápí zdravotní problémy, které se stupňují defacto zatím nebyl nikdo, kdo by mi řekl, co mi vlastně je, po přečtení Vaší knihy mi vše do sebe zapadlo jako puzzle. Hned jsem se začala řídit Vašimi doporučeními a pracuji na zhojení střeva.
Lucie Kroupová
Knížka od Terezy je skvělá. Naprosto předčila moje očekávání. Přestože sama řeším Crohnovu chorobu, kterou mi diagnostikovali před 7 lety, alternativně, spoustu věcí vím, dělám, a mám přečtených, dozvěděla jsem se plno dalších souvislostí, termín elementární dieta jsem slyšela poprvé, přotom je to tak logické. Spousta věcí mi během čtení docvakla nebo se mi potrvrdily moje domněnky. Ohromil mě i seznam literatury na konci ebooku, ze kterého bylo čerpáno. Knížka je nabitá praktickými smysluplnými informacemi, navíc protkaná vlastní zkušeností Terezy, která je velmi motivující, a tu nikdy nic nenahradí. Taky člověk ví nejen co má dělat, ale i proč. Doporučuju ebook všem, kdo trpí autoimunitním onemocněním nebo jinými zažívacími problémy, protože dává velkou šanci na výrazné zlepšení potíží a vyléčení. Ano, věřím, že je tímto způsobem možné nemoc zvrátit, a to bez nadsázky, i když spousta lékařů trvrdí opak, a i když tomu spousta lidí nebude chtít věřit. Každý máme život ve svých rukou.
Martina
eBook MUDr. Terezy Feltoni Gurini není jen pozoruhodný, je mimořádný a přínosný pro každého. Zejména pak pro ty, kteří trpí střevními nemocemi, zažívacími, infekčními a zánětlivými chronickými zdravotními obtížemi, a často dlouho a marně hledají cestu z bludného kruhu ven. Ať už pro sebe, nebo pro někoho ze svých blízkých. Osobní příběh autorky je motivující a inspirativní pro nás všechny, protože se dokázala vyléčit z těžké ulcerózní kolitidy (která je většinou dosud považovaná za nevyléčitelnou) přírodní cestou. Díky tomu, že je lékařka, je její postup racionální, podložený odbornými znalostmi a velmi pečlivě propracovaný. Navíc tím, že si sama léčením prošla, je i prověřený a prožitý. V této knize jsem našla tolik zajímavých a důležitých informací, že vydá za desítky jiných! Je skvělé, že se Terezka rozhodla o své zkušenosti s námi podělit a jsem přesvědčená, že informace v knize obsažené pomohou k uzdravení mnoha dalším lidem (včetně mě 🙂 )
Mariana

A co když to nebude fungovat?

 • Nenajdu informace, které potřebuji
 • Vše co je v knize najdu zadarmo na internetu
 • Nebude mi sedět způsob, jakým je kniha napsaná 

Jsem přesvědčená, že pokud budete jednotlivé kroky dodržovat, přinesou vám benefit. Pokud byste i přesto měli pocit, že Vám mé postupy nepřinesly žádný užitek, vrátím Vám do 30 dní peníze.

Některé informace, které zde uvádím určitě najdete na inernetu. Velká část z nich je však má osobní zkušenost, která se prolíná s roky studia a lékařské praxe. Navíc jsem si jistá, že uváděná doporučení v ucelené formě a na jednom místě na internetu k dispozici zdarma nejsou.  

Co v knize nenajdu?

 • E-book nenahrazuje standardní lékařskou péči a pokud je důvod obrátit se na kvalifikovaného doktora, čtenář by tak měl neprodleně učinit
 • E-book není zázračná tabletka, kterou člověk užije a uzdraví se. Návody a procedury, které jsou zde uvedeny, vyžadují čas a trpělivost. Někomu může pomoci jen jedna informace a za pár dní se bude cítit lépe. Jiná osoba však bude muset intenzivně hledat, výsledky budou přicházet velice pomalu a může trvat až několik měsíců až let, než se zbaví příznaků. 
 • Součástí knihy nejsou mé konzultace. 

E-book "Labyrintem střeva k uzdravení " si můžete objednat zde za cenu 799 Kč / 34 EUR.

Čím dříve zahájíte svou cestu za uzdravením, tím rychleji budou vidět výsledky. Čím méně škody na vašem těle způsobí onemocnění a léky, které se na něj předepisují, tím rychleji bude léčba fungovat a zvýší se tak šance na brzký plnohodnotný a kvalitní život.