Labyrintem střeva k uzdravení těla 

Celostní léčba IBD, IBS a dalších střevních onemocnění

 • Řekl Vám lékař, že je nemoc kterou trpíte nevyléčitelná, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit?
 • Máte velké obtíže, ale nemáte diagnózu? Byli jste po nesčetných vyšetřeních označeni za simulanty, přestože Vám nepříjemné symptomy omezují kvalitu života?
 • Žijete v přesvědčení, že je pro vás jediná cesta doživotní užívání léků se spoustou nežádoucích účinků? 
 • Bojíte se, že nikdy nebudete mít rodinu, stálou práci, možnost cestovat, užívat si jídlo ... že jednou budete mít vývod nebo karcinom?
 • Chtěli byste žít kvalitní a plnohodnotný život bez léků, hospitalizací a bolestivých zákroků, ale nevíte jak na to? Vyzkoušeli jste různé diety a doplňky stravy, které však neměly očekávaný efekt?

Před několika lety jsem byla v podobné situaci a při poslední hospitalizaci jsem si řekla dost! Do svého života jsem zařadila postupy, díky kterým jsem docílila uzdravení. Nyní již neužívám žádné léky, jsem bez jakýchkoliv příznaků střevního onemocnění a mám krásnou rodinu, po které jsem vždy toužila. Jsem přesvědčená, že vyléčit se může každý a já Vám povím jak.  

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Medicína pro mě při výběru vysoké školy byla jasná volba. Během studií jsem však onemocněla ulcerózní kolitidou, jejíž závažnost se rychle stupňovala, až bylo vysloveno podezření na progresivní Crohnovu chorobu. 

Jako lékař jsem si byla vědoma destruktivních účinků léků, které jsem užívala. Proto jsem se přes obrovský strach rozhodla vzít zdraví do svých rukou. Začala jsem hledat informace o léčbě autoimunitních a chronických onemocnění, udělala jsem si certifikát z kognitivně behaviorální terapie a započala studium celostní medicíny. To vše jsem propojovala s poznatky nabytými při studiu medicíny a při vykonávání lékařské praxe. 

Dnes pomáhám lidem na cestě za uzdravením propojením postupů užívaných východní i západní medicínou v kombinaci s alternativními a psychoterapeutickými metodami. 

 

Co se v knize dozvíte

 • Jaké kroky je potřeba podniknout, abyste u dané choroby dosáhli plnohodnotného zdraví? 

Léčba chronického onemocnění je proces, který vyžaduje ucelený postup. Je možné, že díky jedné dietě dosáhnete skvělých výsledků. Já bohužel takové štěstí neměla. Pokud je toto i váš případ, věřte, že celostní přístup zvyšuje šanci na dlouhodobé uzdravení.

 • Jak tyto postupy nakombinovat, aby byla efektivita a rychlost účinku co největší

Vyzkoušeli jste už spoustu doplňků stravy, čajů, diet ... ale nic dlouhodobě nefungovalo? Pravděpodobně jste pocítili dočasnou úlevu, brzy se však příznaky vrátili? Klíčem k plnohodnotné remisi je totiž správná kombinace a načasování jednotlivých kroků.  

 • Přesný návod, jak jednotlivé kroky provádět

Na internetu je možné najít spoustu infomací. Je však těžké tyto znalosti efektivně aplikovat do praxe, zejména jedná li se o terapii závažných onemocnění. 

 • Doporučení jak pomocí jídla, bylin a konkrétních doplňků stravy léčit nepříjemné symptomy

Než se vyřeší příčina choroby, nemocný se potýká se spoustou nepříjemných a často závažných příznaků. Od krvácení ze střeva po pálení žáhy. V knize najdete typy, jak se s těmito neduhy rychle vypořádat během doby, kdy pracujete na odtranění jejich příčiny.

Představte si, jak se Váš život změní, když ...

... se zbavíte bolesti. Strachu, že brzy skončíte v nemocnici. Když už nebudete muset přemýšlet nad tím, kolik léků si musíte vzít a kdy zase půjdete na kolonoskopii.

Budete moci svobodně cestovat, aniž by bylo kritériem mít poblíž toaletu. V restauraci si potom objednáte to, na co máte chuť, bez úzkosti z nadcházejících hodin. 

Je to úžasné ... jednoduché ... a věřím, že to může být i Váš příběh :-)

Cena e-booku je 499 Kč

Díky informacím, které se zde dozvíte, se naučíte pečovat o své zdraví sami, a to bez nežádoucích účinků užívaných léků. Vašim cílem nebude utlumit příznaky onemocnění, ale vyřešit jeho příčinu a uzdravit se. 

V případě, že se choroba opět zahlásí o slovo, budete vědět jak se k tomu postavit. Nebudete nuceni vložit svůj život pouze do rukou nemocničních lékařů. A to i například v době těhotenství. 

Ukážu Vám, jak si na míru přizpůsobit léčbu, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. Jedná se o soubor postupů ověřených lidmi se střevními onemocněními po celém světě. Všechny tyto poznatky zde najdete na jednom místě.

Je mi jasné, že Vás napadají různé myšlenky

 • Nebude to fungovat  ...

Informace v knize jsem sepsala dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jsem přesvědčená, že pokud budete jednotlivé kroky dodržovat, přinesou vám benefit. Pokud byste i přesto měli pocit, že Vám mé postupy nepřinesly žádný užitek, vrátím Vám do 30 dní peníze.

 • Nenajdu informace, které potřebuji

Pokud byste zjistili, že knížka není pro Vás, dejte mi vědět a do 30 dní Vám vrátím peníze. 

 • Vše co je v knize najdu zadarmo na internetu

Některé informace, které zde uvádím na inernetu určitě najdete. Velká část z nich je však má osobní zkušenost, která se prolíná s roky studia a lékařské praxe. Navíc jsem si jistá, že uváděná doporučení v ucelené formě a na jednom místě na internetu k dispozici nejsou.  

K e-booku Vám navíc pošlu tyto bonusy:

 • Audio nahrávku relaxačního a vizualizačního cvičení. Já tuto formu samoléčby intezivně využívala.  
 • Pracovní listy "Má cesta za uzdravením" , které vám pomohou ujasnit si jak začít, jakým směrem se vydat a jak nastavit léčbu "na míru" pro Vás.

Reference

Knížka od Terezy je skvělá. Naprosto předčila moje očekávání. Přestože sama řeším Crohnovu chorobu, kterou mi diagnostikovali před 7 lety, alternativně, spoustu věcí vím, dělám, a mám přečtených, dozvěděla jsem se plno dalších souvislostí, termín elementární dieta jsem slyšela poprvé, přotom je to tak logické. Spousta věcí mi během čtení docvakla nebo se mi potrvrdily moje domněnky. Ohromil mě i seznam literatury na konci ebooku, ze kterého bylo čerpáno. Knížka je nabitá praktickými smysluplnými informacemi, navíc protkaná vlastní zkušeností Terezy, která je velmi motivující, a tu nikdy nic nenahradí. Taky člověk ví nejen co má dělat, ale i proč. Doporučuju ebook všem, kdo trpí autoimunitním onemocněním nebo jinými zažívacími problémy, protože dává velkou šanci na výrazné zlepšení potíží a vyléčení. Ano, věřím, že je tímto způsobem možné nemoc zvrátit, a to bez nadsázky, i když spousta lékařů trvrdí opak, a i když tomu spousta lidí nebude chtít věřit. Každý máme život ve svých rukou.
Martina
eBook MUDr. Terezy Feltoni Gurini není jen pozoruhodný, je mimořádný a přínosný pro každého. Zejména pak pro ty, kteří trpí střevními nemocemi, zažívacími, infekčními a zánětlivými chronickými zdravotními obtížemi, a často dlouho a marně hledají cestu z bludného kruhu ven. Ať už pro sebe, nebo pro někoho ze svých blízkých. Osobní příběh autorky je motivující a inspirativní pro nás všechny, protože se dokázala vyléčit z těžké ulcerózní kolitidy (která je většinou dosud považovaná za nevyléčitelnou) přírodní cestou. Díky tomu, že je lékařka, je její postup racionální, podložený odbornými znalostmi a velmi pečlivě propracovaný. Navíc tím, že si sama léčením prošla, je i prověřený a prožitý. V této knize jsem našla tolik zajímavých a důležitých informací, že vydá za desítky jiných! Je skvělé, že se Terezka rozhodla o své zkušenosti s námi podělit a jsem přesvědčená, že informace v knize obsažené pomohou k uzdravení mnoha dalším lidem (včetně mě :-) )
Mariana
Množstvo hodnotných informácií na jednom mieste, ktoré človek určite ocení po vypočutí diagnózy. Hlavně keď sa v danej oblasti vôbec neorientuje. Niečím podobným som si prešla. Nemám medicínske vzdelanie ani som sa o oblasť výživy dovtedy nijako špeciálne nezaujímala. Bola som odkázaná na intenzívne samoštúdium, keďže mi zhoršenie zdravotného stavu spôsobila klasická medicína. Našla som si svoju cestu s podobným základom ako opisuje Terka. Takéto komplexné zhrnutie aké vo svojej knihe ponúka by mi v tej dobe určite pomohlo.
Lenka
Ebook vřele doporučuji všem, koho trápí trávicí problémy. Velmi mě zasáhl Terezčin příběh a oceňuji, že i lékařka dokáže psát o problému v souvislostech a komplexně. Kéž by bylo takových lékařů více.
Lucka
Chci Vám moc poděkovat za E-Book Labyrintem střeva k uzdravení těla. Léta jsem tápala, hledala a získávala jen kusé informace. Ve Vaší knize je vše přehledné, jasné, srozumitelné a detailně popsané. Kdyby každý lékař měl takový ucelený pohled..... Už roky mě trápí zdravotní problémy, které se stupňují defacto zatím nebyl nikdo, kdo by mi řekl, co mi vlastně je, po přečtení Vaší knihy mi vše do sebe zapadlo jako puzzle. Hned jsem se začala řídit Vašimi doporučeními a pracuji na zhojení střeva.
Lucie Kroupová

Objednejte si knihu "Labyrintem střeva k uzdravení těla" teď ...

... vezměte zdraví do svých rukou a neodkládejte to. Čím dříve zahájíte svou cestu za uzdravením, tím rychleji budou vidět výsledky. Čím méně škody na vašem těle způsobí onemocnění a léky, které se na něj předepisují, tím rychleji bude léčba fungovat a zvýší se tak šance na brzký plnohodnotný a kvalitní život.

Kniha "Celostní léčba IBD, IBS a dalších střevních onemocnění" stojí 499 Kč