Trápí Vás PMS, příznaky menopauzy, "hormonální" migrény a deprese, onemocnění štítné žlázy, PCO nebo jiné, na první pohled gynekologické potíže? 

 

Máte diagnózu autoimunitního onemocnění?

 

V tom případě Vám představuji e-book, ve kterém najdete odpovědi na otázku "jak léčit příznaky pramenící z hormonální nerovnováhy a hlavně, jak jít do hloubky a odstranit jejich příčinu".

 

A to vše bez léků a jejich vedlejších účinků...

Do srdce hormonálního labyrintu

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Komplexní 3 měsíční program, který Vás provede léčbou potíží, pramenících z hormonální nerovnováhy...Včetně chronických onemocnění jako jsou autoimunity...

 • Máte spoustu potíží, ale vaše výsledky jsou "v normě"?
  Velmi intenzivně pociťujete příznaky hormonální nerovnováhy (nárůst hmotnosti a neschopnost zhubnout, padání vlasů, potíže s pletí, neplodnost...) ale lékaři Vám opakují, že jste v pořádku? Možná jste dostali recept na antidepresiva se slovy že je to psychika?
 • Každý měsíc prožíváte peklo, ale bylo Vám řečeno, že to tak má každá druhá žena a že je to normální?
  Máte každý měsíc migrénu, paralyzující bolesti břicha, silné měsíčky, návaly horka, noční pocení...ale nechcete užívat hormonální přípravky, které jsou Vám nabízeny jako jediná možnost řešení?
 • Máte diagnózu autoimunitního onemocnění a chcete se dozvědět, jak je možné léčit jeho projevy za pomoci alternativních přístupů?
  Za rozvojem autoimunitního onemocnění často stojí spousta "aktivátorů". V této knize obsáhnu většinu z nich a ze zkušenosti vím, že u velké části lidí budou opatření dostatečná na to, aby se onemocnění zpomalilo, zastavilo, u některých dokonce úplně "odešlo".
 • Máte stanovenou diagnózu a užíváte "na ni" léky...V koutku duše však tušíte, že máte i jiné možnosti?
  Většinou se projevy hormonální nerovnováhy řeší hormonální antikoncepcí nebo hormonální terapií. Vy ale chcete vyzkoušet přírodní metody bez nežádoucích účinků, které klasické léky mají.
 • Užíváte léky, ale trpíte řadou vedlejších účinků?
  Pokoušeli jste se léčit onemocnění v duchu klasické medicíny. Výsledkem je však stav, který je možná ještě horší než důvod, proč jste s léčbou začala.
 • Vyzkoušeli jste různé diety a doplňky stravy, které však neměly očekávaný efekt?

Dříve jsem zastávala názory klasického lékaře. Nevěřila jsem v sílu alternativních postupů. Pak jsem si však sama prošla situací, kdy mi bylo řečeno, že nebudu mít děti. Trpěla jsem mnoha projevy hormonální nerovnováhy, které se prolínaly s příznaky vážného autoimunitního onemocnění. Při poslední hospitalizaci jsem si ale řekla dost!

Do svého života jsem zařadila postupy, díky kterým jsem docílila uzdravení. Nyní již neužívám žádné léky, hormony se uklidnily, jsem bez jakýchkoliv příznaků autoimunitního onemocnění a mám krásnou rodinu, po které jsem vždy toužila. 

Dnes už vím, že je možné úspěšně léčit celou škálu potíží. Viděla jsem to u sebe a také u obrovského množství žen, kterým mé rady pomohly vyřešit problémy, na které byla klasická medicína krátka. 

Povím Vám, jak vybrat to nelepší ze západní a východní medicíny. A také jak tyto poznatky propojit s alternativními přístupy. Protože i Vy máte právo vědět, že existuje spousta možností 🙂

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Medicína pro mě při výběru vysoké školy byla jasná volba. Během studií jsem však onemocněla ulcerózní kolitidou, jejíž závažnost se rychle stupňovala, až bylo vysloveno podezření na progresivní Crohnovu chorobu. 

Jako lékař jsem si byla vědoma destruktivních účinků léků, které jsem užívala. Proto jsem se přes obrovský strach rozhodla vzít zdraví do svých rukou. Začala jsem hledat informace o léčbě autoimunitních a chronických onemocnění, udělala jsem si certifikát z kognitivně behaviorální terapie a započala studium funkční medicíny. To vše jsem propojovala s poznatky nabytými při studiu medicíny a při vykonávání lékařské praxe. 

Dnes pomáhám lidem na cestě za uzdravením propojením postupů užívaných východní i západní medicínou v kombinaci s alternativními a psychoterapeutickými metodami. 

 

Co se v e-booku dozvíte?

 • Co stojí za rozvojem hormonální nerovnováhy
  Najít příčinu, která je odpovědná za Vaše potíže, je klíčem úspěchu v léčbě. Když máte například v krku infekci, lékař Vám udělá stěr a nasadí antibiotika, která pak přesně cílí na danou bakterii, máte vyhráno. To platí i v případě hormonální nerovnováhy, která často vzniká až jako následek problému pocházejícího z jiné části organismu.
 • Podrobný návod, který Vás během několika týdnů provede léčbou příčin Vašich potíží
  Dříve jsem lidem dávala seznam opatření, které je dobré do života implementovat. Pak jsem ale pochopila, že je mnohem lepší poskytnout konkrétní návod, jak krok po kroku postupovat. Jak dlouho danou fázi dodržovat a jaké byliny a doplňky stravy přesně zařazovat.
 • Symptomatická a hluboká léčba konkrétních potíží, které pramení z narušené hormonální rovnováhy
  V poslední části knihy Vám ukážu, jak zacílit léčbu na konkrétní "ženské" potíže. Ukážu Vám, jak je možné alternativně léčit PMS, menopauzální projevy, myomy, PCO, neplodnost...ale také například jak podpořit vlasový růst!
 • Abyste nekupovali zajíce v pytli, podívejte se, co všechno v knize najdete:
Moc děkuji Terezce za úžasně napsaný eBook. Jde o téma, které aktuálně docela dost řeším a v eBooku jsem našla spoustu rad a postřehů, které mi doslova otevřely oči. Sama jsem velkou příznivkyní alternativní léčby a bohužel jsem zatím neměla k tomuto tématu tolik informací, abych se do něj mohla zcela ponořit. Našla jsem je až zde. Určitě budu postupně všechny rady aplikovat do svého života, protože jsou popsány srozumitelně, logicky a přitom nenásilnou formou. Je vidět, že autorka má dostatečné množství zkušeností, které může směle předávat dál, a to se mi na eBooku líbí nejvíce. Děkuji moc, jsem nadšená!
Veronika Hénová
Na téma autoimunitních nemocí a problémů způsobených hormonální nerovnováhou jsem toho poslední dobou přečetla opravdu hodně. Alternativní metody léčby mě oslovily už dávno, ale poslední dobou dávám přednost, když jsou předkládány lidmi, co mají zároveň klasické medicínské vzdělání. Cítím v tom záruku, že je vše podloženo i odbornými znalostmi. Některé přístupy jsem znala už z jiných zdrojů, ale díky Terezčině knize jsem konečně pochopila mnohé souvislosti, které mi doteď unikaly. Fascinuje mě, jak v těle doslova vše souvisí se vším a snažím se touto cestou přijít na kloub svých problémů. Tato kniha mi přinesla spoustu nových poznatků o tom, jak fungují hormony a jakou roli v mých problémech hraje kortizol a progesteron, jak si mohu pomoci úpravou životního stylu v různých aspektech. Spousta kusých informací z různých zdrojů neskutečně zaklapla do sebe. Jako bych našla pár zbývajících dílků puzzle. O léčbě stravou už jsem přečetla leccos, ale neuměla jsem to příliš použít v praxi. Terezka uvádí i konkrétní recepty a výrobky, které má osobně vyzkoušené, takže člověk už nemusí víc pátrat, stačí se „jen“ držet navrženého postupu. Jednoduché to není, ale pro „zázračné“ vyléčení prostě člověk musí něco udělat. A Terezka je živoucím důkazem a velkou motivací, že to prostě jde.
Alena Majerová

I vy můžete žít kvalitní život a plnit si své sny!

Pro "zdravé" lidi je automatické, že si plánují rodinu, mají stálou práci a cestují po světě. 

A to stejné můžete mít i vy. Je totiž možné zbavit se nepříjemných příznaků a žít beze strachu z nadcházjících let. 

A co je na tom nejlepší? Pokud léčbu uchopíte za správný konec, můžete mít vše co si budete přát. Možná se také stanete zdravějšími, než jsou Vaši zdraví přátelé. Budete se cítit a vypadat skvěle!

Je to úžasné ... jednoduché ... a věřím, že to může být i Váš příběh 🙂

Cena e-booku je 699 Kč / 28 EUR

Díky informacím, které se zde dozvíte, budete přesně vědět, kde hledat příčinu obtíží, které Vás trápí. Navedu Vás, jak tyto příčiny odstranit a přitom podpořit tělo v hojení. Také Vám představím konkrétní návod, jak řešit příznaky, které hormonální nerovnováhu provází a snižují tak kvalitu Vašeho života. 

A to vše bez nežádoucích účinků klasických léků. Vašim cílem nebude utlumit příznaky onemocnění, ale vyřešit jeho příčinu a uzdravit se. 

Ukážu Vám, jak započít léčbu, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. Jedná se o soubor postupů ověřený lidmi s chronickými potížemi po celém světě. 

Je mi jasné, že Vás napadají různé myšlenky ...

 • Nebude to fungovat  
 • Nenajdu informace, které potřebuji
 • Všechno co najdu v knize už určitě vím ...

Informace v knize jsem sepsala dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jsem přesvědčená, že pokud budete jednotlivé kroky dodržovat, přinesou vám benefit.

Pokud byste i přesto měli pocit, že Vám mé rady nepřinesly žádný užitek, vrátím Vám do 30 dní peníze. Jedinou podmínkou je napsat mi důvod, proč knihu vracíte.

K e-booku ode mně dostanete také tyto dárky!

Dárek číslo 1

eBook 50+ autoimunitních a paleo receptů

Mým záměrem je představit Vám jídla, která promění Vaši léčbu v dobrodružnou stezku plnou barev, vůní a chutí!

Ukážu Vám, že i náročná dietní opatření mohou často "chutnat" stejně dobře, nebo dokonce i lépe, než  "klasická" jídla, na která jste zvyklí. 

Ráda experimentuji v kuchyni a do svých receptů se snažím zakomponovat kousky zemí, které jsem navštívila. Provedu Vás autoimunitní verzí nedaleké Itálie, ale také například tropickým Thajskem 🙂 

Dárek číslo 2

Sherlockův zápisník

Sherlockův zápisník Vám pomůže převést teoretické znalosti z knihy do praxe. Do hloubky porozumíte Vašim obtížím a naučíte se dívat na onemocnění očima celostního lékaře. 

Sherlockův zápisník Vás navede, jak si ušít léčbu na míru a vyhodnotit včas její účinnost 🙂 

Dárek číslo 3

Léčebná vizualizace (20 minut)

Ve svých programech intenzivně využívám benefitů relaxačních a vizualizačních cvičení. Jsou to techniky, které jsem se naučila v době, kdy jsem se léčila. Jsem přesvědčená, že v mém uzdravování sehrály nesmírně důležitou roli. 

Jako dárek ke knize Vám proto pošlu ukázku toho, jak je možné léčit tělo za pomoci mysli 🙂

PS: tyto antistresové omalovánky jsem vybarvovala v nemocnici když jsem se rozhodla, že se uzdravím 🙂

Dárek číslo 4

Mapa bazálního protokolu

Bazální protokol je název programu, který bude tvořit základnu Vaší léčby. V hlaví knize je komplexně rozepsán každý krok protokolu a je možné, že se v informacích začnete ztrácet. 

Připravila jsem pro Vás proto zkrácenou mapu celého bazálního protokolu. Jednoduše si tak budete moci zrekapitulovat, kde se nacházíte a jak budete pokračovat. Mapa Vám také ulehčí případné vypisování důežitých poznámek 🙂 

Ještě pár referencí... 🙂

Tak tahle kniha mě chytla. Vědomí, že naše zdraví je v našich rukou je skvělé. Obšírně vysvětleno, kterak pomocí jídla a úpravy životosprávy získat zpět své zdraví, různým "doživotním" a autoimunitním chorobám navzdory. Těší mě, že autorka je vystudovaná lékařka a má velký rozhled a sama se dokázala vyléčit z "nevyléčitelné" choroby. Je to naše zdraví, cesta k němu možná není snadná, ale stojí za to. Přála bych knize co nejvíce čtenářů.
Hana Valentová
Terezky eBook je velmi čtivý a úžasný v tom, že dává podrobně nahlédnout pod povrch příčin naších nemocí a ukazuje možnosti, jak můžeme s těmito neduhy zabojovat a uzdravit se nebo aspoň o velký kus zlepšit své zdraví. Přestože jsem už přečetla hodně knih o nemocech a alternativních metodách zdraví, našla jsem tam hodně AHA momentů, které mě pomohli pochopit i nejmenší příčiny vzniků nemoci. Opravdu skvělá e-kniha, doporučuji!
Simča Valentová
Tereza v knize ukazuje, jak poslouchat své tělo, abychom ho slyšeli s předstihem, to co mu je. Ne až se projeví nějaká nemoc. Řeší a odhaluje nejdříve příčinu proč se něco v našem těle děje. Vysvětluje, jak léky překrývají příznak, ale nevyřeší příčinu nemoci a právě proto se časem tento stav může zhoršit i při užívání léků. Trochu jsem se bála, že v knize bude hodně odborných názvů a nebudu tomu rozumět, ale obavy byli zbytečné. Tereza to v knize krásně vysvětluje, že tomu rozumí i laik. Určitě bych knihu doporučila všem, kteří chtějí objevit skrytou příčinu nemoci a skutečně jí řešit, ne jí zaplácnout lékama, který příčinu nevyřeší, ale prohlubují. Jsem moc ráda, že jsem na tuto knihu narazila. Kniha, která mluví otevřeně o alternativní medicíně. Děkuju
Jana Smutná
Tahle kniha mi tady moc chyběla. Jelikož sama trpím PCOS a hormonální nerovnováhou vím co to je za trápení. Když jsem začínala své zdravotní problémy řešit, tak na našem trhu nic takového nebylo. Ebook je napsán velice čtivě a komplexně. Našla jsem vše co jsem potřebovala a prohloubila si své znalosti. To co zde najdete bohužel na klasické gynekologické kontrole nikdo moc neřeší. Osobní příběh autorky je opravdu napsán ze srdce a nebudu lhát, když řeknu: "Byla jsem dojatá". Doporučuji všem ženám, které hledají vnitřní rovnováhu a nebo řeší konkrétní problém. Tohle Vám na té nelehké cestě moc pomůže. Těch AHA momentů při čtení této knihy zažijete hned několik 🙂 Děkuji moc za tuto knihu
Andrea Eliášová
Kniha Terezy Feltoni mě zaujala především názvem, protože se jako lektorka symptotermální metody často setkávám s hormonální nerovnováhou u žen. Poskytla mi velice ucelený pohled na hormonální systém v těle člověka, ale i pospojovala velice důležité informace – vliv životního prostředí, pohybu a především stravy na naše celkové zdraví. Nejsem příznivec alternativních směrů a východní medicíny, přesto velice oceňuji zcela konkrétní popisy a vysvětlení: - kde je klasická medicína nepostradatelná a kde selhává - jaké potraviny jsou vhodné pro léčbu hormonální nerovnováhy a autoimunitního onemocnění, včetně citlivě sestaveného plánu, jak některé potraviny vyřadit a naopak zapojovat do jídelníčku - zcela konkrétně popsané, které doplňky stravy, bylinky jsou vhodné a které ne, na různá onemocnění způsobená hormonální nerovnováhou. Ač jsem si myslela, že se z knihy pouze poučím, zavedla jsem některé konkrétní recepty rovnou do svého jídelníčku, protože to má smysl!!! Terezo, děkuji moc.
Markéta Juzová Certifikovaná poradkyně symptotermální metody
Waw! Do knihy som sa pustila zo záujmu lepšie porozumie ženskému hormonálnemu systému a "klasickým" ženským neduhom a trápeniam, z čisto profesionálneho hľadiska. Ale to, čo som sa dozvedela mnohonásobne presiahlo moje očakávania. A hoci mi chvíľu trvalo prelúskať sa úvodnou časťou, ktorá vysvetľuje biochémiu za rôznymi procesmi v tele (nenadarmo sa to volá labyrint), stojí to rozhodne za to. Písané prístupnou formou, okorenené humorom, túto časť som zvládla a potom som si s väčším porozumením vychutnala zvyšok knihy. Nemám autoimúnne ani iné chronické ochorenie. No kniha je tak plná výborných vysvetlení o tom, ako kvalita a spôsob nášho stravovania a životného štýlu ovplyvňuje naše zdravie (a to aj také zdanlivo malé veci, ktoré mi pripadali ako normálne, napr. častá únava, občasné zažívacie problémy a pod.), že ma prinútila niekoľko-krát poriadne sa zamyslieť. Už v priebehu čítania som sa s nadšením pustila do upravovania môjho spôsobu stravovania. Momentálne pripravujem všetko tak, aby som sa mohla pustiť do trojmesačného základného protokolu. Moje telo si to zaslúži. A ku knihe sa budem ešte veľa-krát vracať. Je to skutočná zlatá baňa informácií pre ľudí, ktorí nechcú sa nechcú zbavovať zodpovednosti za svoje zdravie a len čakať na pomoc zvonku, ale chcú naopak svoje zdravie aktívne vytvárať a udržiavať. S využitím toho najlepšieho, čo prináša klasická, východná i celostná, holistická medicína. Tisíc krát vďaka, milá Tereza, táto kniha je momentálne na mojom top 10 zozname.
Lenka Zajacová

Objednejte si knihu "Do srdce hormonáního labyrintu" teď ...

... vezměte zdraví do svých rukou a neodkládejte to. Čím dříve zahájíte svou cestu za uzdravením, tím rychleji budou vidět výsledky. Čím méně škody na vašem těle způsobí onemocnění a léky, které se na něj předepisují, tím rychleji budete léčba fungovat a zvýší se tak šance na brzký plnohodnotný a kvalitní život.

Knihu "Do srdce hormonálního labyrintu" teď můžete mít za 699 Kč / 28 EUR