Objednávka Vstupní SKYPE Konzultace 90 minut 

Na této stránce si můžete objednat: 

90 minut SKYPE vstupní konzultace na míru s vypracováním individuálního léčebného plánu

 • 1
  ANO
  Objednávám si 90 minut individuální konzultace v hodnotě 1500 Kč, která bude realizována přes program SKYPE. Vím, že si navíc ke konzultaci mohu objednat eBook na míru "Má cesta za uzdravením" v hodnotě 150 Kč.
 • 2
  ANO
  Po dokončení objednávky obdržím email s pokyny k platbě a vím, že mi do 10 pracovních dní přijde potvrzovací email, kde se dozvím, zda je pro mě program vhodný. Teprve potom je možné konzultaci uhradit.
 • 3
  ANO
  Vím, že po uhrazení objednávky budu do 3 pracovních dnů kontaktován za účelem dohodnutí termínu konzultace.
 • 4
  ANO
  Vím, že konzultace není zázračná tabletka, která mě uzdraví. Vím, že budu muset vzít odpovědnost do svých rukou a informace, které během konzultace obdržím, svědomitě implementovat do svého života. Vím, že léčba může trvat i několik měsíců, než budou vidět výsledky.
 • 5
  ANO
  Jsem si vědom faktu, že konzultace a informace, které se během ní dozvím, nenahrazují profesionální lékařskou péči. Jedná se o alternativní pohled na terapii onemocnění. Poskytovatel nezodpovídá za případné obtíže, spojené, nebo údajně spojené s aplikací doporučení. Pokud je k tomu důvod, vím že bych se měl/a neprodleně obrátit na kvalifikovaného doktora.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Alternativní přístup v léčbě autoimunitních onemocnění je razantně odmítán lékařskou veřejností. Sama jsem byla jedním z doktorů, kteří nevěřili "na zázraky"

Potom jsem se však ocitla v roli pacienta a fakt, že jsem se rozhodla opustit dogmata západní medicíny, mi zachránilo život. 

Udělám vše pro to, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, že mohou žít své sny. I vy můžete! ♥