Autoimunitní

onemocnění

lze vyléčit ...

Byla Vám, nebo někomu z Vašich blízkých diagnostikována "nevyléčitelná" autoimunitní nemoc, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit? Nemá Vám klasická západní medicína co nabídnout? Nebo máte potíže a doktor Vás přesvědčuje, že je to jen psychika?

Nejste sami ...

Doktorka Terezka je ochotná, trpělivá. Díky ní a jejím radám můžu fungovat jako normální člověk což před 2 měsíci bych nikdy neřekla. Hrozil mi vývod. Absolvovala sem 3 týdenní elementární dietu. Nyní jsem ve fázi food mapingu. Léčím se více jak 10 let s Crohnem. Minuly týden jsem absolvovala kolonoskopii. A zánět který jsem měla v tlustém střevě a nový nález v tenkém střevě zmizel....Ani doktoři nevěřili.... A já si v duchu řekla joo... Stalo to za to!!! Paní doktorko ani nevím jak bych Vám za všechno poděkovala... I přes to že jste na mateřské jste si udělala vždy čas a reagovala na me zprávy.... MOC VÁM ZA VŠECHNO DĚKUJI
Hanka Š.

POKUD LÉČBU UCHOPÍTE ZA SPRÁVNÝ KONEC, STANETE SE ZDRAVĚJŠÍMI, NEŽ VAŠI ZDRAVÍ PŘÁTELÉ. VAŠE PLEŤ ZAČNE ZÁŘIT A BUDETE MÍT SPOUSTU ENERGIE ŽÍT ŽIVOT TAK, JAK SI PŘEJETE!

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Lékařka klasické a funkční medicíny s certifikací z KBT terapie a zároveň bývalá pacientka, která se vyléčila z nevyléčitelné nemoci.
Možností léčby je tolik, kolik je lidí. A já jsem tady, abych Vám ulehčila hledání Vaší unikátní cesty za uzdravením a vrátila Vám radost ze života.

Byla jsem ve stejné situaci, jako spousta lidí s chronickými potížemi a diagnózou autoimunitního onemocnění. Přes povolání lékaře jsem se rozhodla vykročit na vlastní pěst směr zdraví. Cesta byla krkolomná, ale přivedla mě k uzdravení.

Mohla jsem se uzdravit já, spousta lidí po celém světě a můžete i vy. 

 • Řekl Vám lékař, že je nemoc, kterou trpíte nevyléčitelná, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit?
 • Máte velké obtíže, ale nemáte diagnózu? Byli jste po nesčetných vyšetřeních označeni za simulanty, přestože Vám nepříjemné symptomy omezují kvalitu života?
 • Žijete v přesvědčení, že je pro vás jediná cesta doživotní užívání léků se spoustou nežádoucích účinků? 
 • Bojíte se, že nikdy nebudete mít rodinu, stálou práci, možnost cestovat, užívat si jídlo?
 • Děsíte se představy, že budete na vozíčku? Že Vás choroba jednoho dne přivede k vývodu, nebo rozvoji karcinomu? Nebo že třeba nebudete vypadat tak, jak byste si přáli?
 • Chtěli byste žít kvalitní a plnohodnotný život bez léků, hospitalizací a bolestivých zákroků, ale nevíte jak na to?
 • Vyzkoušeli jste různé diety a doplňky stravy, které však neměly očekávaný efekt?

Stála jsem před podobnými výzvami a při poslední hospitalizaci jsem se rozhodla vše změnit. Našla jsem uzdravení. Nyní již neužívám žádné léky, jsem bez jakýchkoliv příznaků onemocnění a mám krásnou rodinu, po které jsem vždy toužila. Jsem přesvědčená, že každý máme zdraví ve svých rukou. Je možné zlepšit svůj zdravotní stav, cítit se lépe, žít naplno a dokonce nechat chorobu úplně odejít.

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Medicína pro mě při výběru vysoké školy byla jasná volba. Během studií jsem však onemocněla ulcerózní kolitidou, jejíž závažnost se rychle stupňovala. Při poslední hospitalizaci bylo vysloveno podezření na progresivní Crohnovu chorobu, vývod a život bez dětí.

Jako lékař jsem si byla vědoma destruktivních účinků léků, které jsem užívala. Proto jsem se přes obrovský strach rozhodla vzít zdraví do svých rukou.

Začala jsem hledat informace o alternativní léčbě autoimunitních onemocnění, udělala jsem si certifikát z kognitivně behaviorální terapie a započala studium funkční medicíny. Objevila jsem taje východní medicíny a stala jsem se expertkou na všejilaké ozdravné diety. Zkoušela jsem vše, na co jsem narazila a co pomohlo ostatním lidem po celém světě. Veškeré nové informace jsem propojovala s poznatky nabytými při studiu všeobecného lékařství a při vykonávání doktorské praxe. 

Dnes jsem zdravá a to co jsem dříve testovala na sobě, teď skrze mé knihy a programy pomáhá stovkám dalších lidí na cestě za uzdravením.

Co je předmětem individuální konzultace?

 • V hlavní roli VY
  Konzultace probíhá se zaměřením na Vás a Vaše potíže. Máme 60 minut na to, abychom do hloubky probrali, co Vás trápí a co rozvoji příznaků předcházelo. Rozvedeme faktory, které se mohly podílet na spuštění choroby a to již od útlého dětství.
 • Pokud budete mít zájem, můžeme probrat výsledky Vašich dosavadních vyšetření
  Po uhrazení objednávky se domluvíme na termínu konzultace. Pokud budete chtít, můžete mi také zaslat Vaše lékařské zprávy, abych hlouběji pronikla do problému, aniž bychom tím pak ztráceli čas během konzultace. Budete-li mít zájem, ráda Vám jednotlivé pasáže lékařských zpráv vysvětlím.
 • Poradím Vám, jak započít Vaši cestu za uzdravením
  Na základě informací, které mi o sobě řekněte, společně vypracujeme plán, který Vám bude co nejvíce sedět tak, abyste jej dokázali plně implementovat do svého života.
 • Poradím Vám, jak uchopit jednotlivé kroky léčby, včetně dávkování doplňků stravy, dietních opatření atd.
  Opět s ohledem na Vaše preference a zdravotní stav.

Jsem přesvědčená, že i vy máte šanci na lepší život!

Dříve jsem byla doktorem, který bezhlavě důvěřoval klasické medicíně. Až vlastní zkušenost s vážnou chorobou mi ukázala, že západní medicína není ani neomylná, ani jediná možnost, kterou člověk má. 

Diagnóza je nálepka, kterou lze strhnout. Je možné žít bez léků, bez bolesti, bez život omezujících potíží. Je možné si plnit své nejtajnější sny i přes skeptické poznámky a absolutní verdikty lékařů. 

Je to úžasné ... jednoduché ... a věřím, že to může být i Váš příběh 🙂

Neexistují absolutní pravdy!

Je jen na Vás, zda se rozhodnete, že je nemoc, která Vás postihla nevyléčitelná či nikoliv. Bez ohledu na to, že se Vás lékaři a okolí budou snažit přesvědčit o tom, že se Váš stav bude jen zhoršovat.

Zní to jako klišé, ale já viděla opravdu spoustu lidí, které nemoc opustila. A nebyla to chybná diagnóza, ani zázrak. Tito lidé se uzdravili podobným způsobem jako já.

Cena individuální konzultace je 2000 Kč / 82 EUR 

Konzultace probíhá online přes program Google Meet či Vámi preferovanou aplikaci, nebo je možné dohodnout se na osobním setkání v Brně.

Díky informacím, které se dozvíte, se naučíte pečovat o své zdraví sami a bez nežádoucích účinků užívaných léků. Vašim cílem nebude utlumit příznaky onemocnění tak, jak to dělají konvenční léky. Ale vyřešit příčinu a uzdravit se. 

V případě, že se choroba opět zahlásí o slovo, budete vědět, jak se k tomu postavit. Nebudete nuceni vložit svůj život pouze do rukou nemocničních lékařů. A to i například v době těhotenství. 

Ukážu Vám, jak si na míru přizpůsobit léčbu, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. Jedná se o soubor postupů ověřených lidmi sautoimunitními onemocněními po celém světě. 

Reference (další najdete na mém webu)

Dobrý den Terezko, už dlhšiu dobu som plánovala napísať Vám. Som si istá, že dostávate nespočetné množstvo dakovných správ od vasich klientiek na gynekologii, ale aj od cudzích ludí, ktorým ste pomohli a zmenili život. Aj ja k nim patrím, a navždy budete mat Vy, a Vaša práca výnamné miesto v mojom živote. S manželom sme prešli dlhú cestu k bábätku. Pred 5 rokmi sme sa vzali a začali sa pokúšať o počatie. Aby som to skrátila, máme za sebou 6 neúspešných ISCI IVF pokusov a diagnozu Ženská sterilita - ovariálny faktor. Laparoskopicky mi pred 3 rokmi určili endometriózu a vyoperovali cystu, preto tá diagnóza. Popri IVF som chodila na Kliniku reprodukčnej imunológie, kde som popri vkladoch brala infúzie intralipidov, a 9 mesiacov Medrol. Nepomohlo, Cytokíny boli aj po tej dobe stále nad hornou hranicou. Preto mi indícia k Vášmu návodu ako žiť s fungujúcou imunitou aj bez kortikoidov prišla do života v tom najvhodnejšom čase. Po poslednom neúspešnom IVF v Oktobri 2021 som vysadila Medrol a načítala si vaše knihy! Pán Boh Vám snáď odplatil že Ste ich napísali!! 14 dní v Novembri som bola striktne na Elementárnej diete, aby som dala telu oddýchnuť a vyčistila ho od Medrolu. Po 14 dnoch som celkom s ľahkostou nabehla na stravu. Menštruácia po diéte prišla skor ako mala a bola pomerne slabá. To bola nateraz moja posledná menštruácia! V ďalšom cykle som prirodzene otehotnela - až sa mi žiada napísať "neplánovane" 😀 pretože nás to naozaj prekvapilo. Tak to je ten Váš gamechanger v mojom živote!! Sme v 15tt, prvotrimestrálny screening dopadol v poriadku, navyše mi vobec nebyva/lo zle, čo rovnako pripisujem tej "očiste" v podobe elem diety. Toľko! Pre Vás ďalší príbeh z mnohých, no pre mňa budete navždy dôležitá osoba!! Aj keby miliónkrát poďakujem, nestačí to. Tak píšem aspoň aby Ste vedeli, že na tomto svete bude o jedno dieťatko viac vďaka Vám ! Vaša práca a vaše poslanie rozhodne má zmysel!
Paulína G.
Už takmer dva mesiace neužívam lieky, cítim sa výborne a krvné výsledky sú tiež v poriadku (neviem, či úplne všetky, ale základné týkajúce sa danej (bývalej?) diagnózy sú OK) 🙂 Kade chodím, tade autorku programu ospevujem a informácie posúvam ďalej. Aby sa ľudia mohli rozhodnúť, či chcú ísť podobnou cestou.
Lucka F.
Chci Vám moc poděkovat. Léta jsem tápala, hledala a získávala jen kusé informace. Vaše doporučení jsou přehledné, jasné, srozumitelné. Kdyby každý lékař měl takový ucelený pohled..... Už roky mě trápí zdravotní problémy, které se stupňují defacto zatím nebyl nikdo, kdo by mi řekl, co mi vlastně je. Na základě vašich doporučení mi vše do sebe zapadlo jako puzzle. Hned jsem se začala řídit Vašimi radami a pracuji na zhojení střeva.
Lucie
Váš program se mi moc líbil, inspiroval mě ( i Váš web), pomohl mi k lepšímu životnímu stylu a vyrovnanosti ( nejen té hormonální ). Také mě "nakopl" a postupně jsem vysadila antidepresiva, která jsem léta užívala. Trávící problémy řeším přírodně a ne už chemií, kterou mi doktorka často naordinovala. A je mi lépe a už tak nemusím a nechci běhat po doktorech.
Petra M.
 • Konzultace a doporučení, které se během ní dozvíte, nenahrazují standardní lékařskou péči. Pokud je důvod obrátit se na kvalifikovaného doktora, člověk by tak měl neprodleně učinit
 • konzultace není zázračná tabletka, kterou člověk užije a uzdraví se. Návody a procedury, které Vám doporučím, vyžadují čas a trpělivost. Někomu může pomoci jen jedna informace a za pár dní se bude cítit lépe. Jiná osoba však bude muset intenzivně hledat, výsledky budou přicházet velice pomalu a může trvat až několik měsíců, než se zbaví příznaků. 
 • Součástí vstupní konzultace nejsou následné konzultace, ani nepřetržitá podpora formou e-mailu či sociálních sítí. V případě potřeby mě však samozřejmě můžete kdykoliv kontaktovat. Reaguji do 5 pracovních dnů.

Čím dříve vezmete zdraví do svých rukou a začnete s celostní léčbou, tím méně škody na Vašem těle napáchá onemocnění a léky, které se na něj užívají. 

Pokud cítíte, že právě toto by mohla být Vaše cesta, konzultaci můžete rezervovat zde:

Budu se těšit na naši společnou cestu!

Tereza ♥