Byla Vám diagnostikována "nevyléčitelná" autoimunitní nemoc, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit? Nemá Vám klasická západní medicína co nabídnout? Nebo máte potíže a doktor Vás přesvědčuje, že je to jen psychika?

Pokud v koutku duše tušíte, že existují způsoby a jiné cesty jak léčit "nevyléčitelné", jste tu správně! 🙂

Před lety jsem byla ve stejné situaci a přes povolání lékaře jsem se rozhodla vykročit na vlastní pěst směr zdraví. Cesta byla krkolomná, ale přivedla mě k uzdravení. Teď jsem tady pro Vás, abych Vám ulehčila hledání a vrátila radost ze života. Mohla jsem se uzdravit já, spousta lidí po celém světě a můžete i vy. A já Vám prozradím jak.

BUDETE SE CÍTIT ZDRAVĚJŠÍ, NEŽ VAŠI ZDRAVÍ PŘÁTELÉ. VAŠE PLEŤ BUDE ZÁŘIT A BUDETE MÍT SPOUSTU ENERGIE ŽÍT ŽIVOT TAK, JAK SI PŘEJETE!

 • Řekl Vám lékař, že je nemoc kterou trpíte nevyléčitelná, ale vy se s tímto verdiktem nehodláte smířit?
 • Máte velké obtíže, ale nemáte diagnózu? Byli jste po nesčetných vyšetřeních označeni za simulanty, přestože Vám nepříjemné symptomy omezují kvalitu života?
 • Žijete v přesvědčení, že je pro vás jediná cesta doživotní užívání léků se spoustou nežádoucích účinků? 
 • Bojíte se, že nikdy nebudete mít rodinu, stálou práci, možnost cestovat, užívat si jídlo?
 • Děsíte se představy, že budete na vozíčku? Že Vás choroba jednoho dne přivede k vývodu, nebo rozvoji karcinomu? Nebo že třeba nebudete vypadat tak, jak byste si přáli?
 • Chtěli byste žít kvalitní a plnohodnotný život bez léků, hospitalizací a bolestivých zákroků, ale nevíte jak na to?
 • Vyzkoušeli jste různé diety a doplňky stravy, které však neměly očekávaný efekt?

Před několika lety jsem byla v podobné situaci a při poslední hospitalizaci jsem si řekla dost! Do svého života jsem zařadila změny, díky kterým jsem docílila uzdravení. Nyní již neužívám žádné léky, jsem bez jakýchkoliv příznaků onemocnění a mám krásnou rodinu, po které jsem vždy toužila. Jsem přesvědčená, že vyléčit se může každý a já Vám povím jak 🙂

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Něco málo o mně...

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Medicína pro mě při výběru vysoké školy byla jasná volba. Během studií jsem však onemocněla ulcerózní kolitidou, jejíž závažnost se rychle stupňovala, až bylo vysloveno podezření na progresivní Crohnovu chorobu. 

Jako lékař jsem si byla vědoma destruktivních účinků léků, které jsem užívala. Proto jsem se přes obrovský strach rozhodla vzít zdraví do svých rukou.

Začala jsem hledat informace o léčbě autoimunitních onemocnění, udělala jsem si certifikát z kognitivně behaviorální terapie a započala studium celostní medicíny.

To vše jsem propojovala s poznatky nabytými při studiu všeobecného lékařství a při vykonávání doktorské praxe. 

Dnes pomáhám lidem na cestě za uzdravením propojením postupů užívaných východní i západní medicínou v kombinaci s alternativními a psychoterapeutickými metodami. 

 

Co je předmětem individuální konzultace?

 • V hlavní roli VY
  Konzultace probíhá se zaměřením na Vás a Vaše potíže. Máme 90 minut na to, abychom do hloubky probrali, co Vás trápí a co rozvoji příznaků předcházelo. Rozvedeme faktory, které se mohly podílet na spuštění choroby a to již od útlého dětství.
 • Pokud budete mít zájem, můžeme probrat výsledky Vašich dosavadních vyšetření
  Po uhrazení objednávky se domluvíme na termínu konzultace. Pokud budete chtít, můžete mi také zaslat Vaše lékařské zprávy, abych hlouběji pronikla do problému, aniž bychom tím pak ztráceli čas během konzultace. Budete-li mít zájem, ráda Vám jednotlivé pasáže lékařských zpráv vysvětlím.
 • Poradím Vám, jak započít Vaši cestu za uzdravením
  Na základě informací, které mi o sobě řekněte, společně vypracujeme plán, který Vám bude co nejvíce sedět tak, abyste jej dokázali plně implementovat do svého života.
 • Následně Vám zašlu soupis toho, co na konzultaci budeme probírat, abyste nemuseli ztrácet čas zapisováním a mohli se plně soustředit na plánování terapie
  V průběhu konzultace si vše vysvětlíme, budete se moct ptát na mé názory a společně vybereme to nejlepší pro Vás.
 • Obdržíte přesný návod, jak jednotlivé kroky provádět, včetně dávkování doplňků stravy, dietních opatření atd.
  Opět s ohledem na Vaše preference a zdravotní stav.

Představte si, jak se Váš život změní, když ...

... se zbavíte bolesti. Strachu, že brzy skončíte v nemocnici. Když už nebudete muset přemýšlet nad tím, kolik léků si musíte vzít a kdy zase půjdete na vyšetření.

Budete moci svobodně cestovat, aniž by bylo kritériem mít poblíž toaletu. Vrátí se Vám energie na hru s Vašimi dětmi a vnuky. V parnerství budete opět šťastní ... když prostě budete žít tak, jak si zasloužíte.

Je to úžasné ... jednoduché ... a věřím, že to může být i Váš příběh 🙂

Cena individuální  SKYPE konzultace je 1500 Kč

za 90 minut čistého času

Díky informacím, které se dozvíte, se naučíte pečovat o své zdraví sami a bez nežádoucích účinků užívaných léků. Vašim cílem nebude utlumit příznaky onemocnění, tak jak to dělají konvenční léky. Ale vyřešit příčinu a uzdravit se. 

V případě, že se choroba opět zahlásí o slovo, budete vědět, jak se k tomu postavit. Nebudete nuceni vložit svůj život pouze do rukou nemocničních lékařů. A to i například v době těhotenství. 

Ukážu Vám, jak si na míru přizpůsobit léčbu, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. Jedná se o soubor postupů ověřených lidmi sautoimunitními onemocněními po celém světě. 

Ke konzultaci navíc dostanete:

 • Soupis doporučení, které během sezení probereme
  V průběhu konzultace se budete moci plně soustředit bez zapisování.
 • Další 3 e-mailové konzultace týkající se doporučení v úvodním sezení
  Tuto službu můžete využít například při vybírání doplňků stravy, když nebudete chtít využít ty, které standardně doporučuji.
 • Podpora na sociálních sítích

Pokud budete mít zájem, můžete si ke konzultaci dokoupit e-book na míru, ve kterém najdete:

 • Detailní rozpis doplňků stravy, které budete potřebovat
  Včetně doporučených produktů, dávkování, nasazování, délky užívání, způsobu vysazování.
 • Jídelníček na prvních 10 dní programu
  Vytvořený z povolených a zakázaných potravin, jejichž seznam je přirozeně také součástí eBooku.
 • Recepty na jídla
  na které bude jídelníček odkazovat. Dále také typy na rychlé svačiny a na boj s příznaky detoxikace organismu.

Cena e-booku na míru je

150 Kč (navíc ke konzultaci)

Reference

Všem doporučuji... Doktorka Terezka je ochotná, trpělivá. Díky ní a jejím radám můžu fungovat jako normální člověk což před 2 měsíc bych nikdy neřekla. Hrozil mi vyvod. Absolvovala sem 3 týdenní elementární dietu. Nyní jsem ve fázi food mapingu. Léčím se více jak 10 let s crohnem. Minuly týden jsem absolvovala kolonoskopii. A zánět který jsem měla v tlustem střevě a nový nález v tenkém střevě zmizel....Ani doktoři nevěřili.... A já si v duchu řekla joo... Stalo to za to!!! Paní doktorko ani nevím jak bych Vám za všechno poděkovala... I přes to že jste na mateřské jste si udělala vždy čas a reagovala na me zprávy.... MOC VÁM ZA VŠECHNO DĚKUJI 😉👍😊
Hanka
Chci Vám moc poděkovat. Léta jsem tápala, hledala a získávala jen kusé informace. Vaše doporučení jsou přehledné, jasné, srozumitelné. Kdyby každý lékař měl takový ucelený pohled..... Už roky mě trápí zdravotní problémy, které se stupňují defacto zatím nebyl nikdo, kdo by mi řekl, co mi vlastně je. Na základě vašich doporučení mi vše do sebe zapadlo jako puzzle. Hned jsem se začala řídit Vašimi radami a pracuji na zhojení střeva.
Lucie
 • Konzultace a doporučení, které se během ní dozvíte, nenahrazují standardní lékařskou péči. Pokud je důvod obrátit se na kvalifikovaného doktora, člověk by tak měl neprodleně učinit
 • konzultace není zázračná tabletka, kterou člověk užije a uzdraví se. Návody a procedury, které Vám doporučím, vyžadují čas a trpělivost. Někomu může pomoci jen jedna informace a za pár dní se bude cítit lépe. Jiná osoba však bude muset intenzivně hledat, výsledky budou přicházet velice pomalu a může trvat až několik měsíců, než se zbaví příznaků. 
 • Součástí vstupní konzultace nejsou následné konzultace, ani nepřetržitá podpora formou e-mailu či sociálních sítí. V případě potřeby mě však samozřejmě můžete kdykoliv kontaktovat. Reaguji do 5 pracovních dnů.

Rezervujte si individuální konzultaci teď

... vezměte zdraví do svých rukou a neodkládejte to. Čím dříve zahájíte svou cestu za uzdravením, tím rychleji budou vidět výsledky. Čím méně škody na vašem těle způsobí onemocnění a léky, které se na něj předepisují, tím rychleji bude léčba fungovat a zvýší se tak šance na brzký plnohodnotný a kvalitní život.

Cena konzultace je 1500 Kč za 90 minut