Konzultace 60-90 min

 

2000 Kč

 • ANO
  Objednávám si konzultaci, během které probereme můj aktuální zdravotní stav a pokusíme se identifikovat možné spouštěče obtíží. Následně vytvoříme léčebný plán, který mi pomůže vykročit směrem k uzdravení.
 • ANO
  Po dokončení objednávky obdržím email s pokyny k platbě. Po uhrazení částky 2000 Kč mi přijde další email s odkazem na online rezervaci dostupných termínů konzultace.
 • ANO
  V emailu s termínem rezervace bude také dotazník, který vyplním a pošlu spolu s výsledky dosavadních vyšetření na email Dr. Feltoni- info@terezafeltoni.cz. Kompletní vyplnění dotazníku je nezbytné alespoň 3 dny před konzultací!
 • ANO
  Vím, že konzultace není zázračná tabletka, která mě uzdraví. Vím, že budu muset vzít odpovědnost do svých rukou a informace, které během konzultace obdržím, svědomitě implementovat do svého života. Vím, že léčba může trvat i několik měsíců, než budou vidět výsledky.
 • ANO
  Jsem si vědom faktu, že konzultace a informace, které se během ní dozvím, nenahrazují profesionální lékařskou péči. Jedná se o alternativní pohled na terapii onemocnění. Poskytovatel nezodpovídá za případné obtíže, spojené, nebo údajně spojené s aplikací doporučení. Pokud je k tomu důvod, vím že bych se měl/a neprodleně obrátit na kvalifikovaného doktora.

Alternativní přístup v léčbě autoimunitních onemocnění je razantně odmítán lékařskou veřejností. Sama jsem byla jedním z doktorů, kteří nevěřili "na zázraky".

Potom jsem se však ocitla v roli pacienta a fakt, že jsem se rozhodla opustit dogmata západní medicíny, mi zachránil život. 

Udělám vše pro to, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, že mohou žít své sny i když se jim to někdo neustále snaží vyvracet. I vy můžete! ♥