Řekl Vám lékař, že trpíte nevyléčitelnou chorobou?

 Máte velké obtíže, podstoupili jste spoustu vyšetření, ale doktoři Vám tvrdí, že je to jen psychika? 

Pokud těmto verdiktům nevěříte a rozhodli jste se hledat způsoby, jak se uzdravit, jste tu správně. Je možné celostně léčit, nebo dokonce kompletně zvrátit "nevyléčitelnou" chorobu a proměnit ji ve svého spojence 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pár slov o mně...

Možná si říkáte, kdo jsem, že si dovoluji tvrdit, že je možné léčit nevyléčitelné.

Jmenuji se Tereza Feltoni Gurini a jsem doktorka. Stejně jako většina lékařské veřejnosti jsem dříve zastávala názor, že je autoimunitní onemocnění nevyléčitelné. Když jsem se ocitla v roli pacienta, nasadila jsem nejprve klasické "západomedicínské" léky. Ty mě přivedly do stavu, že mi hrozil vývod a život bez dětí.

Až když jsem byla v situaci, že mi klasická medicína neměla absolutně co nabídnout, rozhodla jsem se vstoupit do neznámých vod a hledat odpovědi na otázky, které v lékařských učebnicích nebyly. 

A našla jsem ...  Je tomu už šest let, co jsem bez léků, bez vývodu, bez jakýchkoliv obtíží, bez ulcerózní kolitidy... Mám dvě zdravé děti a život, o kterém jsem vždy snila. 

Bude mi ctí provést Vás prvními krůčky na Vaší unikátní stezce za uzdravením!

Zde se můžete zaregistrovat a vstoupit do webového rozhraní 12-ti denní výzvy 

4 živly v léčbě autoimunit

Najdete zde mapu výzvy a také spoustu dalších inspirativních materiálů, které Vás vedle teoretických znalostí určitě také motivují k akci  🙂